ایران به روایت متالوژیست - معلومات عمومی + دانشنامه ویکی پدیا + سایت مرجع

معلومات عمومی + دانشنامه ویکی پدیا + سایت مرجع

سایت مرجع اطلاعات عمومی ، سایت مرجع مقالات ، سایت مرجع اطلاعات عمومی . معلومات عمومی . اسامی شاهنامه . اسامی ساختمان . اسم دختر شاهنامه ای . اسم دختر ایرانی در شاهنامه . اسامی زنان شاهنامه . اسامی دختر در شاهنامه . اسامی دخترانه شاهنامه . 15,331,201

پنج‌شنبه 24 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 03:50 ب.ظ

ایران به روایت متالوژیست


ایران به روایت متالوژیست


چاپ کتاب ده قانون ریخته‌گری به زبان فارسی، برای من مایه خوشحالی است. به عنوان یک خاطره شخصی در خلال دیدار خود از ایران، تحت تأثیر مهربانی و احترام مردم با فرهنگ ایران زمین قرار گرفتم. از دیدگاه حرفه‌ای نیز صنایع ریخته‌گری ایران مرا بسیار تحت تأثیر قرار داد و البته آرزو کردم که کاش در شرایط بهتری بودم و می‌توانستم در زمینه دستیابی به آخرین دستاوردها و فناوری ریخته‌گری روز دنیا، به ایران کمک کنم.

در طی بازدیدی که از ایران در سال 1995 داشتم‌، نه تنها از سنن بزرگ تاریخی ایران متأثر شدم، بلکه از قدرت و عزم راسخ ایرانیان جهت تداوم سنن بزرگ و انتقال به دوره تکنولوژی تحت تأثیر قرار گرفتم. اینجانب از ریخته‌گریها وکارخانجاتی که بازدید کردم نیز متأثر شدم. امیدوارم که این کتاب کوچک بتواند در تعالی ملت بزرگ ایران نقش داشته باشد.

در دهه‌ای که این کتاب نوشته شد، افتخار آنرا داشتم که تحقیقاتی را در دانشگاه بیرمنگام و با کمک تعدادی از دانشجویان که بعضی ازآنها ایرانی بودند، انجام دهم.

جان کمبل/ استاد تکنولوژی ریخته‌گری دانشگاه بیرمنگام


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :