مسعود قاسمی : علت 50 درصد از مرگ و میر مردم دنیا انسداد رگ ها است - معلومات عمومی + دانشنامه ویکی پدیا + سایت مرجع

معلومات عمومی + دانشنامه ویکی پدیا + سایت مرجع

سایت مرجع اطلاعات عمومی ، سایت مرجع مقالات ، سایت مرجع اطلاعات عمومی . معلومات عمومی . اسامی شاهنامه . اسامی ساختمان . اسم دختر شاهنامه ای . اسم دختر ایرانی در شاهنامه . اسامی زنان شاهنامه . اسامی دختر در شاهنامه . اسامی دخترانه شاهنامه . 15,331,201

یکشنبه 1 اسفند‌ماه سال 1395 ساعت 06:05 ب.ظ

مسعود قاسمی : علت 50 درصد از مرگ و میر مردم دنیا انسداد رگ ها است

رئیس انجمن آترواسکلرز ایران گفت: علت 50 درصد از مرگ و میر مردم دنیا انسداد رگ ها و بخصوص رگ های قلب و مغز است.
انسداد رگ ها عامل 50 درصد از مرگ و میرهامسعود قاسمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه چهارمین همایش ملی آترودی در هتل پارسیان آزادی افزود: آترواسکلرز درمفهوم جامع یعنی تغییراتی که منجر به افزایش ضخامت دیواره رگ ها می شود و به معنای عام یعنی رسوب چربی در رگ ها که شروع انسداد رگ های قلبی و مغزی است.

وی گفت: در این همایش عواملی را که باعث ایجاد لخته در رگ می شود مورد بررسی قرار می دهیم که در واقع موضوع اصلی مرگ و میر در کشور ما نیز هستند.

قاسمی افزود: همچنین در همایش امسال روش های درمانی برای بیماری که دچار تنگی رگ گردن شده و در یکی از مراکز درمانی معروف اروپا بستری است با همکاران اروپایی خود مورد بحث و بررسی قرار می دهیم.

رئیس انجمن آترواسکلرز ایران گفت: روش های درمانی موجود در ایران برای سکته ها، هیچ تفاوتی با روش های روز دنیا ندارند و اینکه کدامیک از روش های دارویی، جراحی و آنژیوپلاستی مورد استفاده قرار بگیرد بستگی به نوع بیمار و تصمیم گروه پزشکی دارد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :