فرهنگسازی کار و تولید - معلومات عمومی + دانشنامه ویکی پدیا + سایت مرجع

معلومات عمومی + دانشنامه ویکی پدیا + سایت مرجع

سایت مرجع اطلاعات عمومی ، سایت مرجع مقالات ، سایت مرجع اطلاعات عمومی . معلومات عمومی . اسامی شاهنامه . اسامی ساختمان . اسم دختر شاهنامه ای . اسم دختر ایرانی در شاهنامه . اسامی زنان شاهنامه . اسامی دختر در شاهنامه . اسامی دخترانه شاهنامه . 15,331,201

پنج‌شنبه 24 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 03:40 ب.ظ

فرهنگسازی کار و تولید

اما و اگرهای کیفی سازی تولیدات داخلی و ارتقای سرمایه و کار ایرانی بحث دامنه داری است که هر یک از کارشناسان و فعالان این حوزه در آن نظرات خاص خود را دارند. بنابراین بایدها و نبایدهای بسیاری هم برای ارتقای کیفی تولیدات ذکر می شود که گاهی موجب پیچیدگی امر می گردد.
به هر روی اما گزاره هایی هم وجود دارد که بسیاری از کارشناسان بر سر آن توافق دارند. از همین رو برای ترسیم نقشه راهی به منظور ارتقای کیفیت و توجه به تولیدات ملی بهتر است که به این گزاره های منطقی مشترک رجوع شود تا از پیچیدگی های موضوع هم کاسته شود.
رفع قوانین دست و پاگیر همچون بالا کشیدن صنعت و تولید کشور تا صدر اولویت ها، جزو این نظرات مشترک است. بقول متفکر و فیلسوف ایرانی حکیم ارد بزرگ که می گویند :(( دستگاه های پیچیده دیوانسالاری ، نباید دست و پای کارآفرینان و سرمایه گذاران را ببندند.)) همچنین اصلاح فرهنگ مردم ایران در امر تولید و کار یکی دیگر از عواملی است که بسیاری از کارشناسان بر آن توجه دارند. چرا که ارتقای کیفیت تولیدات داخلی نه تنها موجب اوج گیری اقتصاد کشور می شود، بلکه جلوی بسیاری از معضلات اجتماعی را هم می گیرد.

به هر روی اما ارتقای کیفیت تولیدات داخلی نیاز به واکاوی معضلات احتمالی دارد که براساس آن بتوان نقشه راهی برای افزایش کیفیت در تولیدات داخلی تدوین کرد.

 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :